Depilacja laserowa

Depilacja laserowa Poznań

Salon kosmetyczny - depilacja laserowa

Depilacja laserowa zapewnia m.in. piękne i gładkie nogi

Depilacja laserowa – jej przebieg oraz zalety

Na rynku aktualnie  jest dostępnych co najmniej kilka systemów do depilacji (IPL, IPL+RF,  laser rubinowy, laser aleksandrytowy ,laser Nd-Yag, laser diodowy )  , które znacząco różnią się skutecznością . 

Gabinet Od Nowa zaprasza na profesjonalny zabieg usuwania owłosienia. Wykonujemy zabiegi z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa i higieny. Zabiegi wykonywane są nowoczesnym urządzeniem (laser diodowy VERSUS), które posiada system chłodzący COOL UP marki LESTHEZONE. Zabieg jest niezwykle komfortowy dzięki systemowi chłodzenia, a także wysokiej mocy sprzętu i dużej częstotliwości impulsów. Jakość urządzenia sprawia, że znaczna część włosów zostaje zniszczona już po pierwszym zabiegu.

 Naszymi priorytetami przy wyborze urządzenia były:

  • najwyższa skuteczność
  • bezpieczeństwo
  • komfort dla pacjenta
  • krótki czas trwania zabiegu
  • stosunkowo mała ilość zabiegów do osiągnięcia zadowalającego efektu 

Przygotowanie do zabiegu depilacji laserowej

Pierwszy zabieg poprzedzony jest konsultacją z wykluczeniem przeciwskazań do zabiegu.

Do zabiegu należy się  odpowiednio przygotować , ogolić 1 dzień przed zabiegiem depilowane miejsce . Skóra powinna być umyta, dobrze nawilżona i niczym nie posmarowana. Należy pamiętać, że przed zabiegiem nie wolno się opalać,  przynajmniej 4-6  tygodni , gdyż zabieg wykonany na opalonej skórze może spowodować poparzenia. Nie wolno też stosować samoopalaczy i balsamów z substancjami samoopalających, leków przeciwbólowych. Jeśli  klient wcześniej stosował depilator lub stosował depilację woskiem to należy odstawić tego typu zabiegi na 4 tygodnie przed zabiegiem depilacji laserowej. W przypadku zastosowania terapii antybiotykowej, należy pamiętać , że zabieg depilacji laserowej może być wykonany 6 tygodni po zakończeniu terapii.

Po wykluczeniu wszystkich przeciwskazań przystępujemy do zabiegu. Dezynfekujemy depilowane miejsce , następnie rozpoczynamy depilację . Podczas zabiegu dostosowujemy parametry do odpowiedniego fototypu skóry i odczuć klienta. Zabieg jest odczuwalny, miejscami klient może odczuwać miejscowy dyskomfort, jednak głowica chłodząca łagodzi dyskomfort.

Działanie lasera diodowego VERSUS
Wskazania do zabiegu depilacji laserowej
Przeciwwskazania do zabiegu depilacji
Pielęgnacja po zabiegu
Zalety depilacji laserowej
Depilacja laserem diodowym
  • Okolica średnia – bikini płytkie, twarz, tors, brzuch, pośladki160 PLN
  • Okolica mała – pachy, górna warga, broda, szyja, linia brzucha, kark120 PLN
  • Okolica duża – łydki + stopy i kolana, uda + kolana, plecy, bikini głębokie lub całkowite240 PLN

 

Warto sprawdzić inne artykuły na temat depilacji laserowej: 

Zapraszamy na nowoczesny zabieg, jakim jest depilacja laserowa. Nasz salon zlokalizowany w Poznaniu może zagwarantować najwyższej klasy sprzęt, doświadczonych specjalistów oraz poradnictwo w zakresie świadczonych usług.

!!! ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZYMI AKTUALNYMI  PROMOCJAMI !!!